Selena - Akce

Ramona and Beezus - photoshoot xD

11. března 2010 v 20:15 | Daisys97
Táák tady je pár fotek z chystaného filmu Ramona and Beezus......je to v HQ xD


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

Kiss and tell GOLD!!!

6. března 2010 v 12:02 | Daisys97
Tááák sem selenino album Kiss and Tell dostalo zlato! A Selena tweetovala:

AHHHHHHHHHHHHH !!!!! Moje album dostalo zlato! Nemůžu tomu uvěřit! Děkuji, děkuji, děkuji moc! Jsem němá! Vy jste to udělali pro mě! DĚKUJI!

Ještě navíc Selena má prý šanci dostat i platinu!!!! doufám že se tak i stane!!! xD

Obal alba xD

Párty Justina Biebera

5. března 2010 v 17:29 | Daisys97
táák sem se dozvěděla ,že Selena byla na narozenináchna Justina Biebera v Los Angeles.
jsou tady sice jenom 3 fotky a je vidět že je někdo fotil ve tmě a na mobilu ,ale dobrý xD


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Selena v MTV

19. února 2010 v 20:18 | Daisys97
Na začátku roku, Miley Cyrus oznámila, že čtyři sezóny budou pro ni poslední z nesmírně populární série Disney Hannah Montana. Disney hvězda Selena Gomez řekla, že její kolegyně je prostě připravena přejít na větší věci, i když její fanoušci budou cítitit od ní prázdná rozhodnutí o ukončení show.

Myslím, že ona je rostoucí show a myslím, že je to takový skvělý základ pro ni, řekla Selena MTV News a to taky dodalo, že má ještě mluvit o svých Kýra Hannah Montana plánech. A ona žila úžasně, jak jen mohla, a myslím, že pokračuje, ale ona je připravena na jiné věci.

I když je zde ještě nějaký čas, než nakonec skončí show, Cyrus vyjádřila svou touhu řešit zralejší projekty, jako je její role v připravovaném Nicholas Sparks filmu The Last Song. Všechno je to tak dramatický, řekl Harper Cyrus bazar.

Gomez stále mají dobrou show hraje Alex Russo na její show Disney. Wizards of Waverly Place je stále mnohem starší, pokud jde o naše komedie, [ale] stále udržejeme mladistvý vzhled našich postav ,řekla. Cítím se, jako všechny druhy rosteme , takže postavy se vyvíjejí.noo...tohle video se trochu dyl nacita.....takze se nejdriv objevi jen cernej obdelnik ale potom uz je normal xD xD

Selena v obchoďáku na náměstí Emerald

14. února 2010 v 15:31 | Daisys97
Selena byla v obchodním domě na náměstí Emerald dělat rozhovor s 92 PRO-FM a tisíce fanoušků ji tam čekalo aby ji viděli. Selena eště před tím tweetovala:

Emerald Square Mall jsi úžasný!! Mrzí mě, že někteří mě neslyšeli a že jsem se nemohla dostat ke všem z vás, ale já vás mám všechny ráda.
__________________________________________________________________________________


Pro ty kteří neumí moc anglicky tak tady na tom videu Selena říká to co psala na twitteru ,že má všechny fanoušky veeelice ráda a že ji mrzí že ne všichni ji viděli a slyšeli.......

Časem sem dám i photoshoot z téhle akce protože těch fotek je mrtě tak mi to bude chvíli trvat......xD xD

Jojo a Selena

5. února 2010 v 14:47 | Daisys97
Selena byla 4. února v ,,Jojo On The Radio"!! Dala jsem sem fotky z radia............možná sem dám časem i poslech xD ale to bude chvíli trvat noo xD.......imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ale z těch xichtů mě už jebe xD xD
 
 

Reklama